Team TNWC

De kracht van TNWC is een kundig en gedreven team, dat de inkoopmarkt, de producten
en de logistiek doorgrond en dat vooral ook jou kent. 
Korte lijnen, snel schakelen. 
Maak hier kennis met de mensen achter TNWC :

Dennis Boerekamps
Dennis Boerekamps
Bedenker | Directie | B2B
dennis@tnwc.nl
06-14118000
Michiel van Beek
Michiel van Beek
Salesmanager | B2B | Retail | Etail
michiel@tnwc.nl
06-54225599
Niek Guffens
Niek Guffens
Sales | Inkoop | Logistiek
niek@tnwc.nl
0492-745108
Plon Horsten – Dirks
Plon Horsten – Dirks
Finance | Debiteurenbeheer
finance@tnwc.nl
0492-745108
Sophie Rooijakkers
Sophie Rooijakkers
Klantenservice | Logistiek
logistiek@tnwc.nl
0492-745108
Pascalle Martin
Pascalle Martin
Klantenservice | RMA
rma@tnwc.nl
0492-745108
Robert Jan ten Doesschate
Robert Jan ten Doesschate
Klantenservice | Logistiek
logistiek@tnwc.nl
0492-745108
Omer Tahiraga
Omer Tahiraga
ICT | Developer
omer@tnwc.nl
0492-745108
Peter Buiteman
Peter Buiteman
Sneltransport | Recycling
transport@tnwc.nl
0492-745108