Team TNWC

De kracht van TNWC is ons kundig en zeer gedreven team, dat de inkoopmarkt, de producten
en de logistiek doorgrond en dat vooral ook jou kent. 
Korte lijnen, en zo snel als mogelijk schakelen. 
Iedere dag opnieuw samen gaan voor een 9+ klantbeleving.
Maak hier kennis met de mensen achter TNWC :

Dennis Boerekamps
Dennis Boerekamps
Bedenker | Directie | B2B
dennis@tnwc.nl
06-14118000
Michiel van Beek
Michiel van Beek
Salesmanager | B2B | Retail | Etail
michiel@tnwc.nl
06-54225599
Niels Eichelsheim
Niels Eichelsheim
Salesmanager | B2B | Retail | Belgie
niels@tnwc.nl
06-53330202
Niek Guffens
Niek Guffens
Sales | Inkoop | Logistiek
niek@tnwc.nl
0492-745108
Plon Horsten – Dirks
Plon Horsten – Dirks
Finance | Debiteurenbeheer
finance@tnwc.nl
0492-745108
Sophie Rooijakkers
Sophie Rooijakkers
Klantenservice | Logistiek
logistiek@tnwc.nl
0492-745108
Pascalle Martin
Pascalle Martin
Klantenservice | RMA
rma@tnwc.nl
0492-745108
Marie van Schip
Marie van Schip
Klantenservice | Logistiek
logistiek@tnwc.nl
0492-745108
Omer Tahiraga
Omer Tahiraga
ICT | Developer
omer@tnwc.nl
0492-745108
Peter Buiteman
Peter Buiteman
Sneltransport | Recycling
transport@tnwc.nl
0492-745108
Klaas
Klaas
Algehele beveiliging
klaas@tnwc.nl
0492-745108